Nivonraad
Waar het gebeurt en waar we besluiten

Lees hier meer

Nivon zoekt bestuursleden
Samen maken we
er wat moois van
Lees hier meer

Bestuur

Contact Bestuur

Bestuurslid, functie, behartigt

Contact

Benoemd, termijn

Ben Lindeman
afdelingen, Eerlijk & Groen, Historisch Nivon
blindeman@nivon.nl 26-11-2011, 2e
Gerard de Jager, secretaris
afdelingen, Historisch Nivon
gdejager@nivon.nl 26-11-2011, 2e
Henk Schaaf, voorzitter
PR, accommodaties, NFI, wandelen
hschaaf@nivon.nl 11-04-2015, 1e
Herbert Boerendonk,
PR, afdelingen, JUMP, Reizen, Bergsport,
accommodaties
hboerendonk@nivon.nl 11-04-2015, 1e
Arie van Zanten,
accommodaties, Sociale groepsvakanties
avzanten@nivon.nl 21-11-2015, 1e
Jos Bras, penningmeester
accommodaties
jbras@nivon.nl 30-04-2016, 1e
Annemarie Borghuis,
accommodaties
aborghuis@nivon.nl 26-11-2016, 1e
Christa Schep, algemeen bestuurslid cschep@nivon.nl 29-4-2017, 1e

Vacatures in het bestuur

Het centraal bestuur van Nivon Natuurvrienden  Nederland is op zoek naar nieuwe bestuursleden.

Wensen

Heb jij kennis op het gebied van ICT, sociale media, marketing & communicatie? Dan is jouw inbreng in het bestuur zeer welkom.
Vrouwen zijn ondervertegenwoordigd in het bestuur, dus we nodigen hen van harte uit om te reageren.

Aan alle leden

Ook jij als lid van Nivon kan het bestuur attenderen op potentiële kandidaten.
Help Nivon de zomer in!
….. en verder